Produkty mesiaca: Puppy so zľavou 5 %.  

Originálny výrobný postup

Nie sú to len ingrediencie, ktoré PLATINUM robia úplne výnimočným. Významnú úlohu hrá práve špeciálny výrobný postup, ktorý je maximálne šetrný ku všetkým obsiahnutým živinám (bielkoviny, sacharidy) vrátane za studena lisovaných olejov, vitamínov a byliniek, ktoré podporujú zdravie a vitalitu každého psa.

1,27 Kg

ČERSTVÉ MÄSO A PLNÁ CHUŤ.

Keď kupujete jedlo pre seba a svojich blízkych, venujete hlavnú pozornosť kvalite a chuti. Prečo nepostupovať rovnako, ak sa jedná o kŕmenie pre Vášho psa? Superprémiové krmivo PLATINUM NATURAL neobsahuje žiadne rastlinné alebo zvieracie vedľajšie produkty, dochucovadlá alebo akékoľvek chemické prísady. Používajú sa iba veľmi kvalitné suroviny, ktoré sú určené pre ľudskú spotrebu. PLATINUM NATURAL si zachováva pôvodnú vôňu i chuť mäsa. Váš pes si ho zamiluje. Len to skúste.

PLATINUM RECEPT

Poctivá porcia čerstvého mäsa doplnená geneticky neupravenú ryžou poprípade kukuricou.
Kvalitné vstupné suroviny sú krátko tepelne upravované, max. pri 95 ° C, bez soli a pridanej vody.
Bylinky a hodnotné za studena lisované oleje a vitamíny sú pridávané do krmiva až pri chladnúcom procese. Vďaka tomu je ich využiteľnosť psím organizmom maximálny. Krmivo sa ďalej suší pri izbovej teplote, lisuje a balí do pevných alufoliových vriec.

 

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko