Produkty mesiaca: MeatCrisp pre mačky so zľavou 5 %.  

Šľachtiteľský program

Vytvorené19. 5. 2023

Prevádzkujete chovateľskú stanicu a chceli by ste svojim chlpatým priateľom a ich potomkom poskytnúť kvalitnú stravu? Či už ide o psy alebo mačky, chceme pre ne to najlepšie už od mladého veku. Naša značka Platinum Natural podporuje správnu výživu a starostlivosť o našich štvornohých priateľov.A ponúka všetkým chovateľským staniciam výhodnejšie ceny našich výrobkov.

PRÍNOSY ŠĽACHTITEĽSKÉHO PROGRAMU

Do chovateľského programu môže vstúpiť len registrovaná chovateľská stanica psov alebo mačiek s kópiou registrácie chovateľskej stanice.

- Zakúpte si naše produkty Platinum za zvýhodnenú cenu
- Štartovacie balíčky pre šteňatá/koťatá zdarma

ZÍSKANIE ŠTARTOVACÍCH BALÍČKOV

Podmienkou získania "štartovacích balíčkov" je registrácia v našom e-shope a pravidelné nákupy v celkovej hodnote 6 000 Kč bez DPH za pol roka. Okrem toho je potrebné zaslať kópiu schválenej žiadosti o pridelenie registračných čísel čipov na e-mailovú adresu info@krmivo-platinum.cz .Balíčky zasielame spolu s poslednou objednávkou.

ŠTENIATKO ŠTARTOVACÍ BALÍČEK OBSAHUJE:

1x Platinum Natural Puppy Chicken 1,5 kg
1x Platinum Natural Menu Puppy Chicken 375 g
1x Odmerka na krmivo
1x Hviezdna hračka

ŠTARTOVACÍ BALÍČEK PRE MAČIATKA OBSAHUJE:

1x krmivo MeatCrisp Kitten 400 g
1x hračka loptička
1x miska Simon´s cat

 

 

Kód 0004377

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko