PRODUKT MESIACA: 5% zľava na PLATINUM 7DAYS MENU BOX.  

Vernostný program


 

Staňte sa členom nášho vernostného programu a získajte viac ako len kvalitné krmivo pre svojich domácich miláčikov

Prečo sa zaregistrovať?

Pridajte sa k našej rodine spokojných zákazníkov a získajte maximum výhod z nášho nového vernostného programu. Prečo by ste sa mali zaregistrovať práve teraz? Nielenže podporíte zdravie a šťastie svojich štvornohých priateľov kvalitným krmivom, ale získate aj zľavu 250 Sk na prvý nákup. Po dokončení registrácie vám zašleme e-mailom zľavový kód. To je však len začiatok! Registrácia vám otvorí dvere do nášho vernostného programu, kde na vás čakajú ešte väčšie výhody. Registrácia je prvým krokom; potom nezabudnite vo svojom účte zaškrtnúť "vstúpiť do vernostného programu" a vyplniť údaje o svojom domácom miláčikovi. 

Vernostný program: vaše nákupy sa vrátia!

Náš vernostný program je určený na odmeňovanie našich najvernejších zákazníkov. Za každý nákup získavate body, ktoré môžete vymeniť za naše produkty zadarmo.

Ako sa môžem zapojiť do vernostného programu?

Zapojenie do nášho vernostného programu je jednoduché. Stačí zaškrtnúť políčko "Pripojiť sa k vernostnému programu" v správe účtu a vyplniť údaje o svojom domácom miláčikovi. Tento jednoduchý krok vám otvorí dvere k rôznym výhodám a odmenám.

Ako môžem uplatniť vernostné body?

Uplatnenie vernostných bodov je rovnako jednoduché ako ich získanie. Vytvorte objednávku špeciálne na uplatnenie bodov - v jednej objednávke nemôžete kombinovať hotovosť a body. Nech sa rozhodnete uplatniť body za čokoľvek, vždy od nás dostanete dopravu zadarmo. Ako spôsob platby vyberte možnosť "uplatniť vernostné body". Vaše odmeny sa k vám dostanú bez ďalších nákladov.

Zapojte sa do nášho vernostného programu ešte dnes a začnite zbierať body za každý nákup. Užívajte si odmeny, ktoré čakajú len na vás. Vaša vernosť a podpora si zaslúži odmenu a my sme tu, aby sme sa o to postarali. Vitajte v našej rodine verných zákazníkov!

Pravidlá vernostného programu

Vernostný program prevádzkovaný obchodnou spoločnosťou Platinum Natural s.r.o. se sídlem Pražská 88, Světice, 417 61 Bystřany, IČ 28722621, DIČ: CZ28722621, zapsané v obchodním rejstříku ve spisové značce 287788, vedené u krajského soudu v Ústí nad Labem.
Tento program umožní získat věrnostní body všem registrovaným koncovým zákazníkům, kteří na stránkách www.krmivo-platinum.cz a www.krmivo-platinum.sk objednájí a poté zaplatí zboží. Počet bodů se liší dle jednotlivých kategorií. Přesný počet možných získatelných bodů vidí zákazník v detailu produktu i v souhrnu objednávky. Věrnostní program je určen jen pro registrované koncové zákazníky. Nelze jej tedy čerpat v případě, že nemáte registraci na jedné z našich domén, případně pokud od nás čerpáte jiné, například velkoobchodní slevy. Rovněž si vyhrazujeme právo na vypnutí zisku věrnostních bodů u zboží, které je právě v akci nebo celý program kdykoliv upravit.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Počet vernostných bodov si môžete kedykoľvek skontrolovať po prihlásení sa do obchodu a kliknutí na svoje meno v pravej hornej časti obchodu.Objednávky, ktoré neboli uskutočnené prostredníctvom vášho registrovaného účtu, nemôžu byť zahrnuté do vernostného programu.

Ďalšie informácie o pravidlách vernostného programu získate na adrese marketing@krmivo-platinum.cz 

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko