Produkty mesiacaPlatinum Beef so zľavou 5 %.  

Náš příběh

 
Ako nás upútalo výnimočné krmivo
 
Na cvičák som začal chodiť so svojou šesťmesačnou fenkou nemeckého ovčiaka. Skončila u mňa, pretože som nechcel, aby ju naďalej týrali - jej pôvodný majiteľ o ňu nestaral a nemal ďaleko k nejakej tej výchovnej rane. Chcel som sa naučiť, ako najlepšie s ňou pracovať, nasať skúsenosti od ostatných – preto moje kroky viedli na litvínovský cvičák. Nakoniec aj ja začal časom trénovať majiteľa a ich chlpáča. Dosahovali so mnou výborné výsledky. Každý pes bol nedoceniteľnou skúsenosťou.
 
Psy pre mňa boli, sú a budú vždy obrovské emócie – nie sú pokryteckí, nedokážu klamať. Odpúšťajú rýchlo a takmer všetko. Keď milujú, tak navždy a spôsobom, ktorý človek snáď ani nevie. Vzťah pes/človek je jednoducho mimoriadne prepojenie duší, bez obmedzenia a bez podmienok. Neustále ma to fascinuje - vy mu dáte napríklad 10% svojho času a on vám dá celý svoj život. Ste pre neho celý jeho svet.
 
Potom raz na cvičák prišla baba, Simona, s loveckým psom. V tom čase nebolo veľmi zvykom, že cvičiť so psom chodia aj ženy, nieto ešte s loveckým plemenom. Predsudky išli ale čoskoro bokom – všetkým nám spadla čeľusť, s akou chuťou jej výstavný šampión pracoval av akej kondícii bol. Začala nám dávať rady a informácie aký má strava vplyv na život psa. A my počúvali, pretože sme všetci kŕmili vtedajšími pár dostupnými značkami granúl na trhu alebo zvyšky od stola a neriešili to…
 
Šampióni potrebujú špičkovú stravu
 
Ešte pred 20 rokmi ľudia veľmi nepremýšľali o tom, aký vplyv má kvalita krmiva na zdravie. A kto nad tým premýšľal, zvolil radšej BARF alebo domácu varenú stravu – v tých dobách granule len ťažko dokázali psom vyhovieť bez výhrad. Pritom pes sa predsa vyvinul z vlka a mäso je pre neho to najlepšie. Potom jedného dňa Simona objavila na výstave v Luxembursku nenápadný stánok s jednou miskou granúl, ktoré sa rozhodla za posledné peniaze vyskúšať a kúpiť. A nestačila sa čudovať, ako to jej šelmám chutilo!
 
Krmivá Platinum sa vyrábajú v Nemecku metódou Fleischsaftgarung, ktorú vyvinuli prvotriedni kuchári luxusných reštaurácií na zachovanie všetkých živín v mäse – čerstvé mäso sa varí iba vo vlastnej šťave, pomaly, pri nízkych teplotách. Vďaka tomu skvele chutí a obsahuje všetky dôležité minerály a vitamíny.
 
Potom nám už aj garáž bola malá
 
Po niekoľkých týždňoch kŕmenia krmivom Platinum bolo vidieť, že Simonina svorka prospievala rovnako kvalitne ako na domácej prepracovanej strave. Hodiny s vareškou pri platni boli preč. Chceli sme dať vedieť o tejto prevratnej receptúre všetkým psím milovníkom, dať im rovnakú príležitosť bez nutnosti vyvárať. A pretože som vždy bol pragmatik, postavili sme e-shop, nakúpili pár paliet krmiva a čuduj sa svete – začali chodiť prvé objednávky. Najprv sme balili a odosielali z pivnice, potom sme si zaobstarali väčšiu garáž a pripadali si (z dnešného pohľadu) ako Steve Jobs, ktorý z garáže vybudoval svetové impérium.Bola to stávka na lásku k psom, na výnimočný produkt. Na to, že „ste to, čo jete“ platí u zvierat dvojnásobne ako u ľudí. Nikdy nezabudnem na ten okamih, keď objednávky prekonali magickú hranicu – buchli sme šampus a ja som sa rozhodol skočiť, opustiť moje vtedajšie zamestnanie a začal sa predajom Platinum živiť naplno. V roku 2010 sme založili firmu PLATINUM NATURAL s.r.o. a zaobstarali prvý sklad. Garáž už nám bola malá.
 
Krmivo Platinum sa varí zo starostlivo vyberaných surovín, obsahuje až 80% čerstvého mäsa, má plnú chuť a zachováva si všetky živiny a dôležité vitamíny. Dostupný je aj rad pre psov so zdravotnými problémami (Vetactive) alebo dokonale mäsové krmivá Meatcrisp pre náročných mačacích gurmánov.
 
 
Stále ale vidím pred očami toho mimoriadne prosperujúceho výmara a deň, keď mi došlo, že kŕmiť kvalitnou stravou je naozaj dôležité. Dobre živený pes má silnú imunitu, prosperujúce zažívanie, spokojnejší život. Dobre živeného psa nič nebolí a podáva oveľa lepšie výkony. Keď investujete do stravy, nemusíte potom toľko investovať na veterine do jeho lekárskej starostlivosti. Je až desivé, čo všetko sa dnes pridáva do granúl, pretože to legislatíva vyložene nezakazuje. Nikomu naše jedinečné krmivo nenútime, ale snažíme sa ľudí aspoň prinútiť zamyslieť sa nad tým, čo dávajú do misky. Pretože od toho závisí, koľko spoločných dní si so svojim mimoriadnym štvornohým parťákom užijete. Nezáleží na rase, ale na životnom štýle.
 
Váš parťák si zaslúži viac. Zaslúži si Platinum.

 

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko