PRODUKT MESIACA: 5% zľava na PLATINUM 7DAYS MENU BOX.  

Granule pro kočky

S metódou Frischfleischtrockner bolo prvýkrát možné pripraviť plnohodnotné suché krmivo pre mačky z čerstvého mäsa. Tento spôsob spracovania čerstvého mäsa umožňuje zachovať jeho prirodzené mikroživiny a aminokyseliny. Výsledkom je, že MeatCrisp sa podobá prirodzenej koristi mačky lepšie ako ostatné krmivá pre mačky.

Vedci z Harvardovi univerzity zistili, že tepelne denaturované bielkoviny môžu byť trávené rýchlejšie ako surové mäso. To platí, ako pre ľudí, tak aj pre zvieratá. Okrem toho zahrievanie mäsa zabíja potencionálne baktérie, čo šetrí telu energiu pri ochrane proti infekcii. Aby sme zachovali cenné prírodné živiny a aminokyseliny, ktoré sú dôležité pre zdravie mačky, rozhodli sme sa pre nízkoteplotnú metódu prípravy.

Príprava krmiva metódou Frischfleischtrockner umožňuje pripraviť plnohodnotné suché krmivo z čerstvého mäsa. Aby sme zachovali cenné prírodné živiny a aminokyseliny, ktoré sú dôležité pre zdravie mačky, rozhodli sme sa pre nízkoteplotnú metódu prípravy. Frischfleischtrockner zachytáva svalovinu a ďalšie dôležité živiny pomocou cirkulujúceho vzduchu. Vzhľadom na vysoký obsah čerstvého mäsa v krmivách pre mačky je obsah bielkovín vyšší ako v krmivách pre mačky, ktoré sú vyrobené hlavne z mäsokostnej múčky, mäsovej múčky alebo rastlinných bielkovín. Okrem toho je zachovaná prirodzená chuť mäsa, ktorú mačky považujú za obzvlášť chutnú.

METÓDA FRISCHFLEISCHTROCKNER

Metóda Frischfleischtrockner vytvára dôležité vlastnosti Meatcrisp, ktoré ocenia milovníci mačiek a predovšetkým mačky samotné.

Do sušičky, kde pri nízkej teplote cirkuluje vzduch sa vloží čerstvé mäso s ďalšími prísadami. Pomalé a rovnomerné sušené zachováva prirodzenú chuť mäsa vrátane dôležitých živín pre zdravie mačky. Preto je MeatCrisp pre mačky plné chuti a neodolá mu ani ten najmaškrtnejší jazýček.

MEATCRISP SA PRIPRAVUJÚ VÝHRADNE Z ČRSTVÉHO MÄSA - BEZ MASOKOSTNEJ MÚČKY

Hĺbkový výskum ukázal, že mnoho komerčne dostupných krmív pre mačky nespĺňa potreby bielkovín mačiek. To môže byť prípad, keď krmivo pre mačky obsahuje prevažne rastlinné bielkoviny alebo je vyrábané s mäsokostnej múčky. Živočíšne bielkoviny v mäsovej múčke alebo mäsovokostnej múčke sú nižšej kvality ako z čerstvého mäsa, pretože živočíšna múčka už bola pred spracovaním niekoľkokrát zahriata. V porovnaní s čerstvým mäsom má mäsokostná múčka, rovnako ako rastlinné zdroje bielkovín nižšiu stráviteľnosť bielkovín a biologickú hodnotu, rovnako ako obsah živín. Preto je MeatCrisp vyrobený iba z čerstvého mäsa.

Cena a štítky
6 produktov
Platinum MeatCrisp Adult Chicken - kuracie mäso pre dospelé mačky

MeatCrisp Adult Chicken - Kurča pre dospelé mačky

MeatCrisp je prvé kompletné krmivo pre mačky vyrobené z čerstvého sušeného mäsa. Obsahuje 83 % čerst...

od 5,93 EUR
Skladom
Platinum MeatCrisp Adult Fish - Ryby pre dospelé mačky

Platinum MeatCrisp Adult Fish - Ryby pre dospelé mačky

MeatCrisp je prvé zdravé plnotučné krmivo pre mačky vyrobené zo sušeného čerstvého mäsa. Obsahuje 82...

od 6,41 EUR
Skladom
Platinum MeatCrisp Sterilised Chicken - Kurča pre kastrované mačky

MeatCrisp Sterilised Chicken - Kurča pre kastrované mačky

MeatCrisp je prvé kompletné krmivo pre kastrované mačky vyrobené zo sušeného čerstvého mäsa. Obsahuj...

od 5,95 EUR
Skladom u dodávateľa
Platinum MeatCrisp Strerilised Fish - Ryby pre kastrované mačky

Platinum MeatCrisp Strerilised Fish - Ryby pre kastrované mačky

MeatCrisp je prvé zdravé plnotučné krmivo pre kastrované mačky vyrobené zo sušeného čerstvého mäsa. ...

od 6,41 EUR
Skladom
Platinum MeatCrisp Kitten Chicken

MeatCrisp Kitten Chicken - Kurča pre mačiatka

MeatCrisp je prvé kompletné krmivo pre mačiatka a dospievajúce mačky vyrobené zo sušeného čerstvého ...

od 6,45 EUR
Skladom
Platinum MeatCrisp Kitten Fish

Platinum MeatCrisp Kitten Fish

Zdravé suché krmivo pro koťata - kuře. 
od 6,81 EUR
Skladom

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko