Produkty mesiaca: Puppy so zľavou 5 %.  

Informácie o krmive

platinum natural spravna volba

 

Príroda ako vzor. Čo je naozaj dôležité vo výžive pre psov?

Keď vlk uloví korisť, poskytuje mu všetko, čo potrebuje pre svoju výživu – mäso, bylinky a minerály, ktoré sa nachádzajú v žalúdku koristi. Žiadne iné pridané látky. Potrava je zložená tak, aby sa v žalúdku rýchlo rozložila a strávila.

V dnešnej dobe sa psovi jeho “korisť” podáva pripravená do misky. Zároveň je tu široké spektrum krmív nazývaných “kompletné krmivá.” Legislatíva určuje ich zloženie. To však nič nehovorí o kvalite jednotlivých zložiek, alebo akým spôsobom sú krmivá vyrábané. To je dôvod, prečo by ste mali venovať osobitnú pozornosť týmto detailom.

Holistická – prírodná a zdravá výživa

Hodnotné bielkoviny z čerstvého mäsa, ľahko stráviteľné uhľohydráty, bylinky a minerály sú základom pre zdravú výživu vášho psa. Receptúry PLATINUM NATURAL sú pripravované iba z ingrediencií v potravinárskej kvalite. Naproti tomu iné krmivá môžu obsahovať vedľajšie rastlinné a živočíšne produkty, umelé dochucovadlá, chemické prísady, ktoré psy nevie stráviť a dôsledkom môžu byť zdravotné problémy:

 • alergie, nevysvetliteľné svrbenie kože
 • matná, lámavá srsť
 • zápcha, hnačka a plynatosť

To psy kŕmené krmivom Platinum nepoznajú!

 

PLATINUM ide svojou cestou

platinum natural rozdiel

Sme jediný výrobcovia na svete, ktorý vyrábajú krmivo zo 70% čerstvého mäsa. Spracovávame napríklad čerstvé kuracie, jahňacie, diviačie, králičie mäso alebo čerstvé mäso z rýb (tuniak, losos, sardinky). K mäsu sú pridávané ďalšie ľahko stráviteľné zložky ako zemiaky alebo ryža a alebo kukurice. Ďalej za studena lisované oleje, bylinky, minerály a vitamíny. V superprémiovom krmive PLATINUM sú tieto ingrediencie spracované bez pridanej vody – iba v ich vlastnej šťave. Preto sú zachované maximálne nutričné hodnoty všetkých ingrediencií, ktoré boli do krmiva vložené.

Čokoľvek, len nie suché

 • PLATINUM je tepelne upravené mäso vo vlastnej šťave, sušené pri izbovej teplote. Preto má vyšší obsah vlhkosti ako klasické psie krmivo. To významne prispieva k bohatej chuti krmiva. Naši zákazníci dokonca hovoria, že PLATINUM je šťavnaté krmivo. S 18% zvyškovej vlhkosti, čisto z mäsovej šťavy, môžeme PLATINUM nazývať akokoľvek, len nie suché krmivo.

Bežné suché (extrudované) krmivá

 • V bežných kompletných krmivách pre psov pochádzajú bielkoviny predovšetkým z mäso kostnej múčky alebo z obilnín a vedľajších rastlinných produktov. Kŕmna zmes je rozdrvená či rozomletá na jemný prášok a miešaná s vodou. Táto hmota je potom ďalej spracovaná v extruderi za vysokých teplôt (150 až 200 ° C) a pod vysokým tlakom tvarovaná do granúl. Každá jednotlivá granula je zvyčajne potiahnutá vrstvou škrobu, ktorý musí byť v psom žalúdku strávený ako prvý. 

Šťastný a zdravý život

 • Výhod, ktorých si všimnete už pár týždňov po tom, čo začnete Vášmu psovi podávať PLATINUM

Ľahké trávenie

 • Prírodné zloženie má za úlohu postarať sa o to, aby pečeň, obličky a koža neboli zaťažované prísadami, ktoré nemajú pre psa žiadne využitie.

Žiadna neznášanlivosť alebo alergie

 • PLATINUM je tak ľahko stráviteľné kvôli jeho prírodnému, zdravému zloženiu, vďaka ktorému je neznášanlivosť len veľmi vzácna. Na metabolizmus nie je vyvíjaný tlak znehodnotenými prísadami, ktoré môžu spôsobiť nevysvetliteľné svrbenie alebo iné kožné problémy. PLATINUM je veľmi vhodné krmivo pre alergických psov.

Menej “darčekov”

 • Pretože je PLATINUM optimálne trávené, psy nemávajú vetry ani hnačky. Dokonca aj “darčeky”, ktoré po sebe zanechávajú, sú menšie a pevnejšie.

Viac svalovej hmoty

 • Vysoko kvalitné bielkoviny z čerstvého mäsa okamžite stimulujú tvorbu novej svalovej hmoty.

Lesklá srsť

 • Výživné, za studena lisované oleje obsiahnuté v krmive a prírodný pôvod našich ingrediencií sa stará o srsť Vášho psa.

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko