PRODUKT MESIACA: 5% zľava na PLATINUM 7DAYS MENU BOX.  

Prečo by mali psy jesť jahňacie mäso?

Vytvorené13. 3. 2024

 

Prečo by mali psy jesť jahňacie mäso?

Jahňacie mäso je jedným z veľmi výživných a stále podceňovaných druhov mäsa v strave psov. Dobre ho znášajú psy s alergiou na hovädzie alebo kuracie mäso, je ľahko stráviteľné a má nezameniteľnú a obľúbenú chuť pre psov.

Výhody jahňacieho mäsa

V prvom radeje skutočne nabitý prospešnými látkami: bielkovinami (až 22 %), ktoré sú dôležité pre budovanie svalovej hmoty , ďalej jebohatý na železo (podporuje zásobovanie kyslíkom), vitamín B12 (nevyhnutný vitamín pre správne fungovanie imunitného a nervového systému ),zinok, draslík alebo vitamín B6.

Vhodné pre všetky psy

Keďže ide o mäso z mladých zvierat (do jedného roka),je šťavnaté, chutné a má nízky obsah tuku. Presne 13 %, čo je v porovnaní s hovädzím mäsom (20 % a viac) dôležitý rozdiel pre diétu. Obsahuje tiež veľké množstvo kyseliny linolovej, ktorá pomáha pri chudnutí, ale je známa aj svojimi protirakovinovými účinkami.

Ako správne zaradiť jahňacie mäso do psej stravy?

Nie je nič jednoduchšie ako ponúknuť svojmu chlpatému priateľovi hrsť jahňacích granúl Lamb&Rice na ochutnanie a potom ich postupne zavádzať do jeho stravy. Zvyčajne sa odporúča pridávať každý deň o 20 % viac nových granúl, kýmna ne nakoniec úplne prejdete. Niekedy može trávenie reagovať na zmenu citlivejšie, preto nepanikárte a dajte svojmu psovi čas, aby si na zmenu zvykol.  

Platinové jahňacie mäso a ryža

Naše pelety vyrábame šetrnou metódou varenia pri nízkych teplotách vo vlastných šťavách (Fleischsafgarung), takže v mäse zostávajú všetky dôležité živiny, ako aj bohatá chuť . Takto pripravené granule sú navyše vhodné aj pre psy s citlivým trávením, pre staršie psy alebo psy so zníženou aktivitou, napríklad prekastrované psy .Naša receptúra je tiež prirodzene bezlepková a bez soli.

Hlavnou vecou je pestrá strava

Samozrejme, nikoho by nebavilo jesť kurací hamburger celý život. Strava by mala byťpestrá, vyvážená a plná zaujímavých chutí, ktoré sa z času na čas obmieňajú. Doprajte preto svojmu psiemu parťákovi granule s jahňacím mäsom a ryžou, pri ktorých sa bude oblizovať až za ušami a urobí niečo dobré pre svoje zdravie. A v marci, ako príchuť mesiaca, je v zľave!

 

 

 

Kód 0004691

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko