Produkty mesiaca: Puppy so zľavou 5 %.  

Věrnostní program

 

 

REGISTRÁCIA a PROGRAM LOJALITY pre našich zákazníkov

 

Výhradný dovozca pre Českú a Slovenskú republiku pripravil pre svojich zákazníkov nový vernostný program, ktorý by sme radi predstavili spolu s novým e-shopom. Našou víziou a poslaním počas celého nášho podnikania bolo kvalitné krmivo pre domáce zvieratá. Na ich napĺňaní sa svojimi nákupmi podieľa každý náš zákazník. Vážime si to a ceníme si to, a preto sme pripravili program, v ktorom sú k dispozícii mnohé výhody. Tento náš program bol s podporou našich zákazníkov nastavený do dvoch úrovní. Prvou úrovňou je REGISTRÁCIA, v rámci ktorej zákazník pri nákupe v našom e-shope získava množstevné zľavy na granule a pochúťky. Pri nákupe 30 kg krmiva získate dopravu zdarma.

Registrácia znamená vytvorenie zákazníckeho účtu a vyplnenie požadovaných informácií. Vytvorenie zákazníckeho účtu má pre zákazníka mnoho výhod, nielen získanie množstevných zliav, ale aj možnosť spravovať svoje osobné údaje, históriu objednávok, prehľad digitálnych faktúr, opakované objednávky, prehľad obľúbených položiek a v neposlednom rade aj našu pripravovanú automatizáciu objednávok.

Druhou úrovňou je program LOYALTY, ktorého podstatou je odmeňovanie zákazníkov za pravidelné nakupovanie v našom e-shope.Nákupom nášho sortimentu PLATINUM zákazníci získavajúbody. Každý výrobok má svoje vlastné bodové hodnotenie. Podmienkou pre vstup do vernostného programu je mať vlastný zákaznícky účet (registrácia) a vyplniť údaje o svojom psovi a mačke, ktoré sa zobrazia po zaškrtnutí políčka "Vstup do vernostného programu". Už registrovaní zákazníci musia v správe o účte zaškrtnúť políčko "Vstúpiť do vernostného programu" a potom vyplniť údaje o domácom zvierati. Počet bodov pre konkrétny výrobok si môžete pozrieť na stránke s jeho podrobnosťami. Stav svojho bodového konta nájdete v časti "Prehľad odmien ".

Platnosť získaných bodov končí 183 dní po ich získaní. Body sa pripíšu v čase dokončenia objednávky, v prípade zrušenia alebo reklamácie sa body odpočítajú. Týždeň pred uplynutím platnosti bodov je zákazník informovaný e-mailom. Nákup tovaru za body sa musí uskutočniť v samostatnej objednávke. Dobierku, platbu kartou alebo bankovým prevodom a platbu bodmi nie je možné kombinovať v jednej objednávke.

Príklad, ako rýchlo dosiahnuť odmeny za vernosť

 

Nákup Zakúpený výrobok Počet bodov
1. Menu Hovädzie a kuracie mäso 375g 5b
Menu Kuracie mäso 375g 5b
Menu Iberico a morčacie mäso 375g 5b
Mäso Crisp Adult 3kg 19b
  Celkom 34b
2. Bity Clickt 300g 5b
Fit Bar Rabbit 300g 5b
Fit bar jahňacie a kuracie mäso 300g 5b
Iberico pre dospelých 5 kg 9b
  Celkom 24b
3. Jahňacie mäso pre dospelých 5 kg 10b
Menu Kuracie mäso 375g 5b
Bity Clickt 300g 5b
  Celkom 20b
     
  Celkový počet bodov 80 bodov
     
Čo možno získať?
  Paštéta 375g Ošetruje
  68b 74b

Postupne budeme pridávať nové produkty, ktoré môžete získať za body, takže ak o ne nechcete prísť, sledujte naše sociálne médiá a prihláste sa na odber noviniek.

 

Pravidlá vernostného programu

Vernostný program je vernostný program prevádzkovaný spoločnosťou Platinum Natural so sídlom Pražská 88, Světlice, 417 61 Bystřany, IČO: 28722621, DIČ: CZ28722621, zapísanou v obchodnom registri pod spisovou značkou 287788, vedenou na Krajskom súde v Ústí nad Labem.

Tento program umožní získat věrnostní body všem registrovaným koncovým zákazníkům, kteří na stránkách www.krmivo-platinum.cz a www.krmivo-platinum.sk objednájí a poté zaplatí zboží. Počet bodů se liší dle jednotlivých kategorií. Přesný počet možných získatelných bodů vidí zákazník v detailu produktu i v souhrnu objednávky. Věrnostní program je určen jen pro registrované koncové zákazníky. Nelze jej tedy čerpat v případě, že nemáte registraci na jedné z našich domén, případně pokud od nás čerpáte jiné, například velkoobchodní slevy. Rovněž si vyhrazujeme právo na vypnutí zisku věrnostních bodů u zboží, které je právě v akci nebo celý program kdykoliv upravit.

Svoje vernostné body si môžete kedykoľvek skontrolovať tak, že sa prihlásite do obchodu a kliknete na svoje meno v pravom hornom rohu obchodu. Objednávky, ktoré neboli zadané prostredníctvom vášho registrovaného účtu, nemôžu byť zahrnuté do vernostného programu.

Pro více informací ohledně pravidel věrnostního programu nás neváhejte kontaktovat na adrese marketing@krmivo-platinum.cz

 

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko