Produkty mesiaca: MeatCrisp pre mačky so zľavou 5 %.  

Oznámenie o novej spolupráci s FK Teplice

Vytvorené29. 6. 2023

Stali sme sa oficiálnym partnerom FK Teplice

S potešením oznamujeme, že spoločnosťPlatinum Natural je oficiálnym partnerom futbalového klubuFK Teplice.

Dnešné oznámenie predstavuje novú kapitolu v dlhoročnompartnerstve medzi našou spoločnosťou a svetom športu. Platinum Natural a FK Teplice spája spoločný záväzok k dokonalosti, lojalite a starostlivosti. Tak ako my venujeme maximálnu starostlivosť výrobe a dodávaniu vysokokvalitného krmiva pre psov a mačky, FK Teplice preukazuje rovnaké odhodlanie a vášeň vosvete futbalu.


Slová generálneho riaditeľa spoločnosti Platinum Natural Martina Matusa:

"Ako spoločnosť sme z našej novejspolupráce nadšení.Máme blízko k ľuďom, ktorí športujú alebo majú radi šport všeobecne.V novej spolupráci vidíme zaujímavý potenciál a zároveň nás teší, že môžemepodporiť Je príjemné spolupracovať sospoločnosťou - klubom, kde to podľa nás robiadobre apráca má hlbší zmysel. Tým máme na mysli predovšetkým podporu aktivít detí a mládeže."

Potenciál spolupráce

Ako oficiálni partneri FK Teplice sa tešíme na podporu tímu a jeho fanúšikov. Veríme, že toto partnerstvo nám umožnílepšie plniť naše poslanie informovať o kvalitnom krmive pre našich domácich miláčikov. Klub FK Teplice sa zameriava na aktivity na ihrisku, ale aj mimo neho.Ako príklad môžeme uviesťNadačný fond, ktorý každým rokom pomáha čorazviac. Hodnoty, ktoréspoločne vyznávame, sú pre nás veľmi dôležité a považujeme ich za kľúčové

Naša spoločnosť má od svojho vzniku poslanie, ktoré sme už spomenulivyššie. Cieľom je, aby každý majiteľ psa alebo mačky poznal kvalitu krmiva, vedel, čo je preneho zdravé a čo mu škodí. Spolupráca s FK Teplice nám poskytuje ďalšie možnosti na naplnenie nášhocieľa. Naše motto hovorí samo za seba:"Pre nich si celý svet". Domáce zvieratá si nemôžu vybrať, čím ich kŕmime. Preto im máme vyberať zdravé a chutné krmivo my.

Táto nová spolupráca je pre nás dôležitým krokom. Je námcťou podporovať tím, ktorý zdieľa rovnaké hodnoty a ciele pre mládež. Tešíme sa na úspešné partnerstvo. Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za ich trvalú podporu a tešíme sa na spoluprácu FK Teplice, keď budeme pokračovať v našej ceste poskytovania najlepších potravín pre našich štvornohých priateľov.

Kód 0004407

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko