Príchuť mesiaca: Lamb & rice s 5% zľavou.

Obal TETRA RECARD

 

Prémiové balenie
Naše PLATINUM MENU je výnimočné nielen svojou bezvodou výrobou, ale aj obalom. Obaly Tetra Recart® sú šetrné k životnému prostrediu, vhodné na skladovanie a ich výroba je ekonomická.

Ekologický obal
Kartón Tetra Recart pre PLATINUM MENU je vyrobený zo 67 % z kartónu, z ktorého dve tretiny sú z obnoviteľných zdrojov. Pre porovnanie, v prípade bežnej plechovky je z obnoviteľných zdrojov vyrobená len papierová etiketa, čo predstavuje približne 3 %.

Certifikát FSC
Obaly Tetra Recart sú vyrobené z lesných alebo recyklovaných materiálov s certifikátom FSC. Ako spotrebiteľ si tak môžete byť istí, že výrobok vyrábame z kontrolovaných zdrojov, ktoré spĺňajú prísne environmentálne a sociálne normy.

Udržateľnosť
Správanie spotrebiteľov sa mení a dopyt po udržateľných obaloch rastie. Spoločnosť PLATINUM je presvedčená, že je dôležité baliť výrobky do ekologických obalov.

Z lásky k prírode
Obaly Tetra Recart sú plne recyklovateľné.Dajú sa jednoducho zložiť a zlikvidovať ekologickým spôsobom. Obaly sa preto môžu spracovať na nové výrobky.

Menej úložného priestoru
Obdĺžnikový tvar obalu poskytuje viac priestoru na uskladnenie. V porovnaní s bežnými plechovkami ušetríte 40 % miesta v regáli. Naše vlhké krmivo je nielen priestorovo úsporné, ale aj nerozbitné. Vďaka obalu Tetra Recart sú živiny obsiahnuté v PLATINUM MENU optimálne chránené po dobu 36 mesiacov.

 

Menší vplyv na životné prostredie
Obaly Tetra Recart sú mimoriadne ľahké a vážia menej ako iné typy obalov (len asi 60 %). Okrem toho sa vďaka tvaru zmestí do nákladného auta viac balíkov (v porovnaní s plechovkami). Priestorovo úsporný a ľahký dizajn tu boduje aj pri hodnotení životného cyklu (menšia uhlíková stopa počas prepravy).

Porovnanie CO2 stopy
V porovnaní s plechovkami má obal Tetra Recart o 81 % nižšie emisie oxidu uhličitého počas životného cyklu výrobku. Pri výrobe, distribúcii a likvidácii obalov Tetra Recart® sa v porovnaní s plechovkami ušetrí ďalších 60 % energie.

 

 

 

 

 

 

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko