Produkty mesiaca: Puppy so zľavou 5 %.  

Množstevné zľavy

 

Ušetrite viac s našimi množstevnými zľavami - zdravie vášho domáceho maznáčika je našou najvyššou prioritou

V spoločnosti PLATINUM je pre nás zdravie a šťastie vašich domácich miláčikov na prvom mieste. Chceme, aby vaši štvornohí členovia rodiny žili dlhý, zdravý a šťastný život, ktorý sa začína kvalitnou a vyváženou stravou. Aby sme vám to uľahčili, pripravili sme pre vás atraktívne množstevné zľavy na široký sortiment našich výrobkov, aby ste mohli svojim domácim miláčikom dopriať to najlepšie bez toho, aby ste museli minúť majetok.

Granule pre psov vrátane radu VETACTIVE

  • Kúpte si 2 x 5 kg peliet a získajte 7% zľavu
  • Kúpte si 3 x 5 kg peliet a získajte 12% zľavu
  • Kúpte si 6 x 5 kg peliet a získajte 15 % zľavu

Granule pre mačky

  • Kúpte si 2 x 3 kg peliet a získajte 7% zľavu
  • Kúpte si 3 x 3 kg peliet a získajte 12% zľavu

Pochúťky v pohári 300g

  • Kúpte si 6 x 300 g a získajte 7% zľavu
  • Kúpte si 12 x 300 g a získajte 15% zľavu

Menu PLATINUM

  • Kúpte si 12x akékoľvek balenie (90 g, 185 g a 375 g) a získajte 12% zľavu

Všetky zľavy v našom e-shope sú už uvedené po zľave. Tieto výhody sú k dispozícii všetkým našim koncovým zákazníkom bez nutnosti registrácie, pretože veríme, že každý zákazník si zaslúži to najlepšie pre svojho domáceho miláčika.

Uvedomujeme si, že zdravé stravovanie je základom dobrého zdravia vašich domácich miláčikov, preto sa snažíme ponúkať produkty, ktoré nielen podporujú ich vitalitu, ale sú aj cenovo dostupné. Nakupovanie v našom internetovom obchode vám umožní ušetriť bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v kvalite. Nakupujte inteligentne s našimi množstevnými zľavami a doprajte svojim domácim miláčikom lásku a starostlivosť, ktorú si zaslúžia.

 

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko