PRODUKT MESIACA: 5% zľava na PLATINUM 7DAYS MENU BOX.  

Granule pre mačky MeatCrisp

Vytvorené10. 5. 2023

MeatCrisp - krmivo pre mačky na mieru

Granule plné čerstvého mäsa a lahodnej chuti, ktoré si zamiluje aj hladný mačací jazýček. Vďaka jedinečnému spôsobu prípravy zostávajú plné živín. Mačky sú v pohode. Aj gaučové mačky milujú čerstvú korisť, pretože v každej z nich drieme dravec. Mnohé dnešné granule sa však podobajú na čerstvo ulovené mäso rovnako ako gauč na lovnú zver. Čo majú mačky v skutočnosti najradšej?

Myš v brušku alebo radšej pelety?

Hladný mačací jazyk neoklamete. Preto mnohé z týchto šeliem prijímajú vami vybrané krmivo len niekoľko týždňov a potom ho jednoducho prestanú jesť a čakajú na niečo lepšie. Iné sa rozhodnú jesť ju len s pridaním chutného vrecúška. A tí najväčší znalci ohŕňajú nos nad všetkými komerčnými krmivami a radšej sa pre nejakú tú myš vytratia zadnými dverami. Čerstvé mäso je totiž prirodzené a pre mačací tráviaci systém najlepšie.

 

 

Ako dostanem do peliet 100 % čerstvého mäsa?

Dlho sme hľadali spôsob, ako dostať do krmiva čo najviac mäsa bez mäsa alebo živočíšnej múčky. Vedci dokazujú, že bielkoviny v mäse sú pri varení pri vyšších teplotách menej stráviteľné a mäso stráca ďalšie dôležité živiny. MeatCrisp sa pripravuje pri nízkej teplote, takže všetky dôležité zložky potravy zostávajú zachované.

Jedinečný spôsob výroby

Metóda Frischfleischtrockner suší čerstvé mäso s ďalšími zložkami dôležitými pre zdravie mačiek pri nízkej teplote a cirkulácii vzduchu. Pomalý a rovnomerný proces sušenia zachováva prirodzenú chuť mäsa a zároveň správne nutričné zloženie pre zdravie mačky. Preto je MeatCrisp pre vašu mačku mimoriadne chutný aj bez atraktantov.

Aký je rozdiel v porovnaní s inými granulami pre mačky

Múka. V granulách MeatCrisp ju nenájdete. Mäsovo-kostná múčka je sušené a rozomleté mäso s kosťami. Keďže v krmive pre mačky Platinum používame len čerstvé mäso, naše krmivo pre mačky obsahujenaše granule viac bielkovín ako granule iných značiek, ktoré používajú mäsovo-kostnú múčku.

Bez konzervačných látok a aróm

Do ingrediencií nemusíme pridávať žiadne zvýrazňovače chuti. Pelety Meatcrisp obsahujú len čerstvé kuracie mäso, ryžu, lososa alebo kukuričnú múku. Tiež vlákninu, zeleninu, vajcia, pivovarské kvasnice na zlepšenie trávenia a kvality srsti a ďalšie prospešné zložky, ako je lososový olej alebo koreň čakanky. Vďaka tomu je krmivo vyvážené a bohaté na všetky dôležité živiny. Granule Meatcrisp sú chrumkavé, voňavé a lahodnej chuti. Žiadne zviera im neodolá.

Kuracie mäso je nenahraditeľné

Čerstvé kuracie mäso obsahuje množstvo dôležitých živín. Je ľahko stráviteľné, bohaté na draslík, fosfor, horčík, vitamíny skupiny B, železo a selén. Je vhodné aj ako diétny variant, pretože obsahuje minimum tuku a takmer žiadny cholesterol.

Mačka nie je človek

Hoci sa vám môže zdať, že mačka je vaším presným odrazom a že ste si veľmi podobní, v skutočnosti to tak nie je. Mačky majú 475 chuťových pohárikov - ľudia ich majú až 9 000. Dokážu vnímať len horké, slané a kyslé. Majú však aj zvláštny vomeronazálny orgán, akýsi vzadu na hornom podnebí, ktorý je u ľudí zakrpatený. Pomocou tohto orgánu prijímajú chute čuchom a analyzujú chemické zloženie, napríklad feromóny v cudzom mačacom prostredí. A zatiaľ čo ľudia sú všežravci, mačky sú stopercentní mäsožravci. Nedokážu veľmi dobre tráviť rastlinné látky.

Najdôležitejšie je, že tráviaci systém mačky je prirodzene nastavený na 10 až 12 malých jedál denne (čo zodpovedá schopnosti chytiť približne 10 myší denne). Čo dokáže len málo ľudí.

 

 

Kód 0004371

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko