PRODUKT MESIACA: 5% zľava na PLATINUM 7DAYS MENU BOX.  

Certifikát TÜV SÜD

Vytvorené20. 3. 2023

Certifikát TÜV o najvyššej kvalite krmiva Platinum

Spĺňame prísne nároky na kvalitu aj podmienky na výrobu. Pravidelné kontroly inštitútu TÜV SÜD sú dôkazom, že naše krmivá sú naozaj poctivé.

Certifikát TÜV SÜD o najvyššej kvalite krmív

V dnešnom svete je zložité odlíšiť to dobré od nekvalitného. Najmä na poli krmív a granúl pre psy a mačky, kde je výber naozaj široký a legislatíva nejasná. Vedeli ste, že niektorí výrobcovia pridávajú do krmív najrôznejší odpad, aby lacno nadohnali objem prelisovaných granúl?

Dbáme na poctivosť a kvalitu

Pretože česká legislatíva veľa nekalých praktík priamo nezakazuje, predávajú sa dnes aj úplne nevyhovujúce krmivá s nejasným zložením. Platinum získalo certifikát TÜV, ktoré zaručuje, že naše krmivá sú poctivé a naozaj špičkové. Obsahujú skutočne toľko čerstvého mäsa, koľko garantujeme na obale. Granule, paštéty a maškrty pripravované inovatívnou metódou Fleischsaftgarung sú preukázateľne bezpečné a zdravotne nezávadné. Na to dohliada inštitút TÜV SÜD.

Kto je TÜV SÜD?

Spoločnosť TÜV SÜD je jedna z najväčších medzinárodných organizácií pre testovanie a certifikáciu v oblasti kvality i bezpečnosti najrôznejších produktov naprieč všetkými odvetviami výroby. A to už 150 rokov.

U záujemcov o tento certifikát vykonáva inštitút nezávislú, pravidelnú kontrolu a na jej základe sa rozhodne o vydaní osvedčenia. Aj naďalej potom pravidelne dohliada na to, či spoločnosť podmienky certifikátu spĺňa.

Kvalitné krmivá pre psy a mačky

Krmivá, ktoré získajú túto certifikáciu nesmú obsahovať žiadne škodlivé látky, ani nebezpečné prímesi. Tiež proces výroby musí byť udržateľný a šetrný k životnému prostrediu. Certifikát získajú len granule, ktoré obsahujú skutočne to, čo uvádzajú v zložení, sú dostatočne trvanlivé a nutrične vyvážené. Certifikát TÜV SÜD skrátka získajú len skutočne kvalitné krmivá pre psy a mačky.

A také sú krmivá PLATINUM.

Chcete pre svojho štvornohého maznáčika kvalitnú stravu, plnú mäsa, na akú je uspôsobené jeho zažívanie? Vyberte si z prvotriednych krmív pre psov alebo granúl pre mačky.

Kód 0004181

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko