Príchuť mesiaca: Lamb & rice s 5% zľavou.

Balzám na hojení ran pro psy a kočky

Jedinečný, 100 % prírodný produkt pre psy a mačky. Vďaka prírodným látkam, bylinkám a včeliemu vosku urýchľuje prirodzený proces hojenia, zmierňuje svrbenie, opuchy a bolesť.

ZMIERŇUJE BOLESŤ A URÝCHĽUJE PROCES HOJENIA

Poznáte to, ste na prechádzke a váš pes si poraní labku pri hre s niečím ostrým alebo si do nej zapichne tŕň. Rana mierne krváca. To sú chvíle, keď berieme svojho psa k veterinárovi. Okamžité nanesenie hojivého balzamu na ranu zmierni bolesť a urýchli hojenie zranenia. Hojivý balzam zmierňuje bolesť, ale aj opuch a svrbenie. Preto je vhodný aj na uhryznutie hmyzom, uhryznutie kliešťom. Jeho účinok oceníte pri hojení pooperačných jaziev, popálenín, odrenín a iných problémov.

Hlavné výhody balzamu sú:

  • Podpora prirodzeného hojenia
  • Antibakteriálne účinky
  • Hydratácia
  • Upokojuje pokožku a zmierňuje zápaly

Výrobok je vhodné mať pri sebe po celý rok. V lete si regeneruje labky po horúcom asfalte, v zime ako preventívnu ochranu pred posypovou soľou. Pred prechádzkou jednoducho potrite psovi labky a balzam vytvorí ochranný film. Ďalšou možnosťou je namazať labky po prechádzke, aby ste zabránili vysušovaniu vankúšikov, ktoré spôsobuje posypová soľ. Balzam teda nie je len masťou na rany, ale jeho všestrannosť určite oceníte ako preventívne opatrenie proti vplyvom prostredia, ako sú: prach, vlhkosť, baktérie, plesne atď. Toto je naša zázračná Skin care.

ZLOŽENIE:

Hojivý balzam sa skladá z troch základných zložiek:

  • Prírodný včelí vosk
  • Olivový olej lisovaný za studena
  • Výťažky z bylín

Vďaka konzervačným účinkom včelieho vosku nie je potrebné používať žiadne iné konzervačné látky. Nepoužívajú sa žiadne iné prísady, ako sú parabény, farbivá alebo alkohol.

APLIKÁCIE:

Vyčistite postihnuté miesto podľa možností a typu poranenia. Ak máte prístup k vode, odporúča sa pred aplikáciou balzamu umyť si ruky. Na prst naneste dostatočné množstvo balzamu a ranu zakryte tenkou vrstvou. Túto aplikáciu vykonávajte 2 až 4-krát denne až do úplného zahojenia.
Upozornenie: Pri použití na oblasť hlavy dbajte na zvýšenú opatrnosť a vyhnite sa priamemu kontaktu s okom. V prípade prehltnutia nespôsobuje tráviace ťažkosti.
Tip: Je dôležité, aby si pes následne miesto neolizoval. Ak je to možné, vezmite psa po aplikácii na prechádzku, kde bude mať dostatok rozptýlenia.

 

 

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko