PRODUKT MESIACA: 5% zľava na PLATINUM 7DAYS MENU BOX.  

Zásobník na vrecká Earth Rated

Zásobník na vrecká. Vhodný pre všetky role s vreckami. Obsahuje jednu štartovaciu rolu sáčkov s vôňou.
Zásobník na vrecká s označením Earth Rated
produkt veľkosť balenia č. tovaru. cena
1 ks
NSRZAS4,75 EUR
4,75 EUR 3,96 EUR bez DPH
Skladom
Produkt nebol hodnotenýPridať hodnotenie

Zásobník na vrecká Earth Rated sa stane vaším obľúbeným doplnkom na každodenné prechádzky.

Odolá dažďu a nárazom, takže je vhodný na cesty do všetkých podmienok.

Je vyrobenýzo 65 % z certifikovaného recyklovaného plastu (PCR), čím pomáha zachovaťrecyklačný cyklus tým, že dáva druhý život už použitému plastu.

PCR by sa nemal zamieňať s bežným recyklovaným plastom - takýto plast je často len neidentifikovaný odpadový materiál, ktorý sa opätovne používa.PCRje certifikovaný materiál z overeného zdroja. Prechádza kontrolou kvality, aby sa zabezpečili jeho kvalitné vlastnosti pri výrobe nových výrobkov.

Použitie 65 % recyklovaného plastu umožňuje zachovať rovnakú kvalitu, pevnosť a nepriepustnosť tašiek a zároveň znížiť uhlíkovú stopu pri ich výrobe.

Zásobník má na zadnej stranepraktický háčik, na ktorý môžete zavesiť už použité vrecko. Môžete tak zostať zodpovedným a ohľaduplným majiteľom, aj keď je najbližší odpadkový kôš mimo dosahu.

Vďakasilikónovému pútku ho možno pripevniť napríklad na vodítko, batoh alebo opasok adômyselný uzatvárací mechanizmus zaručuje, že tašky z neho samovoľne nevypadnú.

Obsahuje rolku nevoňavých vrecúšok - 15 vrecúšok.

VýrobceEarth Rated
Velikost balení1 ks
ProductImagesacek
Popis

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko