Produkty mesiaca: MeatCrisp pre mačky so zľavou 5 %.  

Príbeh, ktorý inšpiruje

Vytvorené16. 1. 2024

Príbeh, ktorý inšpiruje: Ako naše granule zlepšili život čivavy

Dnes vám prinášame príbeh o zmene, zdraví a radosti, ktoré môžu naše kvalitné výrobky priniesť do života vašich domácich miláčikov. Prečítajte si, ako sa naše granule stali pre čivavy zázrakom a ako sme spoločne dosiahli optimálne zdravie, plno energie a šťastných chvíľ.


"Dobrý deň, chcem vám napísať skvelú recenziu. Máme 15-ročnú čivavu a 3-ročnú kratandu. Obidve som vyvracala asi rok a pol. Naša čivava začala chudnúť, tak som jej zvýšila dávky krmiva. Veterinár povedal, že to robia staré psy. Strácajú svaly. Potom sa nám dostalo do rúk vaše krmivo a stal sa zázrak. Čivava pribrala a teraz je vo forme, akoby nikdy predtým nebola taká "tučná". Nikdy nebola veľmi typ, ktorý by hneď vyluxoval misku granúl, a vždy bola červivá. Takže teraz je z nej guľôčka, má veľa energie, behá a skáče s nadšením a s chuťou žerie granule a paštéty. Veľmi vám ďakujem, že máte také skvelé granule. Odporučila som ich kamarátke, lebo mala to isté, ale s mačkou. Volala mi taká nadšená, že mačka papá a priberá. Posielam aj fotku, tak sa prosím neľakajte, ako naša Debbie vyzerala. Bola som nešťastná, že sa stráca a vyzerá tak, ako vyzerá. Takže dnes som šťastná aj ja."
- Barbora K.

Ďakujeme, že ste sa podelili o svoje skúsenosti a že ste s nami. Sme radi, že naše granule prinášajú domácim zvieratám radosť a vitalitu. Vaša spokojnosť je pre nás potvrdením vynikajúcej kvality našich výrobkov. Tešíme sa, že budeme aj naďalej súčasťou šťastných chvíľ s vašimi domácimi miláčikmi. Tešíme sa na ďalšie spoločné radostné chvíle.


Naše granule pre psov pripravené s FSG (Fleischsaftgarung) sú predovšetkým z vareného mäsa, čo pre vášho psa znamená:

  • extra šťavnaté

  • rovnako výživné ako BARF

  • výborný na budovanie svalov

  • rýchle a ľahko stráviteľné

  • znižuje riziko torzie žalúdka

  • v žalúdku nenapuchnú

  • mäkké vďaka šťave z mäsa

 

Zmeňte život svojho domáceho miláčika k lepšiemu! Objavte náš sortiment psích granúl a poskytnite im výživu, ktorá zlepší ich zdravie a pohodu.

 

Kód 0004611

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko