Produkty mesiaca: Puppy so zľavou 5 %.  

Nový vernostný program

Vytvorené11. 4. 2023

REGISTRÁCIA a PROGRAM LOJALITY pre našich zákazníkov

 

Výhradný dovozca pre Českú a Slovenskú republiku pripravil pre svojich zákazníkov nový vernostný program, ktorý by sme radi predstavili spolu s novým e-shopom. Našou víziou a poslaním po celú dobu podnikania je kvalitné krmivo pre domáce zvieratá. Každý z našich zákazníkov sa svojím nákupom podieľa na ich plnení. Vážime si to a oceňujeme, preto sme pripravili program, v rámci ktorého môžete získať množstvo výhod. Tento náš program bol s podporou našich zákazníkov nastavený do dvoch úrovní. Prvou úrovňou je REGISTRÁCIA, v rámci ktorej zákazník pri nákupe v našom e-shope získava množstevné zľavy na granule a pochúťky.

Registrácia znamená vytvorenie zákazníckeho účtu a vyplnenie požadovaných informácií. Vytvorenie zákazníckeho účtu má pre zákazníka viacero výhod, nielen získaniezískanie množstevných zliav, ale aj možnosť spravovať svoje osobné údaje, históriu objednávokhistóriu, prehľad faktúr v digitálnej podobe, možnosť opakovaných objednávok, prehľad obľúbených položiek a v neposlednom rade aj našu pripravovanú automatizáciu objednávok.

Druhou úrovňou je LOYALTY PROGRAM, ktorého podstatou je odmeňovanie zákazníkov za pravidelné nakupovanie v našom e-shope. Nákupom nášho sortimentu PLATINUM zákazníci zbierajú body. Každý výrobok má svoje bodové hodnotenie. Podmienkou zapojenia sa do vernostného programu je mať vlastný zákaznícky účet (registrácia) a vyplniť formulárúdajov o vašom psovi a mačke, ktorý sa zobrazí po zaškrtnutí políčka "Vstup do vernostného programu". Už registrovaní zákazníci musia v správe účtu zaškrtnúť políčko "Vstúpiť do vernostného programu" a následne vyplniť údaje o domácom zvierati. Počet bodov pre konkrétny výrobok si môžete pozrieť na stránke s jeho podrobnosťami. Stav svojho bodového konta nájdete v časti "Prehľad odmien" .

Získané body mají expiraci 183 dní od jejich získání. Body jsou přičteny v okamžiku dokončení objednávky, v případě storno objednávky nebo reklamace se body odečtou. Týden před expirací bodů je zákazník informován prostřednictví e-mailu. Nákup zboží za body je nutné provést v samostatné objednávce. V jedné objednávce nelze kombinovat platbu na dobírku, kartou nebo převodem a platbu body.  

Príklad, ako rýchlo dosiahnuť odmenu za vernosť

 

Nákup Zakúpený výrobok Počet bodov
1. Menu Hovädzie a kuracie mäso 375g 5b
Menu Kuracie mäso 375g 5b
Menu Iberico a morčacie mäso 375g 5b
Mäso Crisp Adult 3kg 19b
  Celkom 34b
2. Bity Clickt 300g 5b
Fit tyčinka Rabbit 300g 5b
Fit tyčinka jahňacie a kuracie 300g 5b
Iberico pre dospelých 5 kg 9b
  Celkom 24b
3. Jahňacie mäso pre dospelých 5 kg 10b
Menu Kuracie mäso 375g 5b
Bity Clickt 300g 5b
  Celkom 20b
     
  Celkový počet bodov 80 bodov
     
Čo možno získať?
  Paštéta 375g Ošetruje
  68b 74b

Postupne budeme pridávať nové produkty, ktoré môžete získať za body, takže ak nechcete o ne prísť, sledujte naše sociálne siete a prihláste sa na odber noviniek.

Pravidlá vernostného programu

Vernostný program je vernostný program prevádzkovaný spoločnosťou Platinum Natural so sídlom Pražská 88, Světlice, 417 61 Bystřany, IČO 28722621, DIČ: CZ28722621, zapísaná v obchodnom registri pod spisovou značkou 287788, vedená na Krajskom súde v Ústí nad Labem.

Tento program umožní získat věrnostní body všem registrovaným koncovým zákazníkům, kteří na stránkách www.krmivo-platinum.cz a www.krmivo-platinum.sk objednájí a poté zaplatí zboží. Počet bodů se liší dle jednotlivých kategorií. Přesný počet možných získatelných bodů vidí zákazník v detailu produktu i v souhrnu objednávky. Věrnostní program je určen jen pro registrované koncové zákazníky. Nelze jej tedy čerpat v případě, že nemáte registraci na jedné z našich domén, případně pokud od nás čerpáte jiné, například velkoobchodní slevy. Rovněž si vyhrazujeme právo na vypnutí zisku věrnostních bodů u zboží, které je právě v akci nebo celý program kdykoliv upravit.

Počet vernostných bodov si môžete kedykoľvek skontrolovať po prihlásení sa do obchodu a kliknutí na svoje meno v pravej hornej časti obchodu. Objednávky, ktoré neboli uskutočnené prostredníctvom vášho registrovaného účtu, nemôžu byť zahrnuté do vernostného programu.

Ďalšie informácie o pravidlách vernostného programu získate na adrese marketing@krmivo-platinum.cz.

Kód 0004209

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko