PRODUKT MESIACA: 5% zľava na PLATINUM 7DAYS MENU BOX.  

Krmivo pre psov FSG - Fleischsaftgarung

Vytvorené24. 5. 2023

 

Fleischsaftgarung je spôsob prípravy čerstvého mäsa. Bola vyvinutá v kuchyni, nie v krmivárskom priemysle. Metóda je založená na technikách, ktoré často používajú kuchári na prípravu chutného mäsa.zdravšie a šťavnatejšie pomocou mäsových štiav. Fleischsaftgarung je starostlivo vybraná kombinácia týchto kuchárskych techník, prispôsobená fyzickým potrebám a záujmom psov.

Pri nákupe potravín pre seba a svojich blízkych dbáte predovšetkým na kvalitu a chuť. Prečo to isté neurobiť aj pri kŕmení svojho psa? Krmivo PLATINUM NATURAL neobsahuje žiadne chemické prísady, dochucovadlá ani konzervačné látky. Používajú sa len vysokokvalitné suroviny, ktoré sú určené na ľudskú spotrebu. Okrem toho je PLATINUM holistické krmivo, čo znamená, že každá zložka má svoj význam a pozitívny alebo preventívny účinok na zdravie psa.


PÔVODNÝ VÝROBNÝ PROCES

PLATINUM nie je výnimočné len vďaka zložkám. Významnú úlohu zohráva aj špeciálny výrobný proces, ktorý je čo najšetrnejší ku všetkým živinám obsiahnutým v PLATINUM.Vrátane olejov lisovaných za studena, vitamínov a bylín, ktoré podporujú zdravie a vitalitu každého psa. PLATINUM je varené mäso vo vlastnej šťave, sušené pri izbovej teplote. Má preto vyšší obsah vlhkosti ako bežné krmivo pre psov. To výrazne prispieva k bohatej chuti krmiva.

Veľká časť čerstvého mäsa sa varí pri nízkej teplote bez pridania vody alebo soli. Mäso sa pripravuje vo vlastnej šťave. Bylinky, za studena lisované oleje a vitamíny sa pridávajú až vo fáze chladenia. Tým sa zabezpečí ich maximálna využiteľnosť pre psa. Krmivo sa ďalej suší pri izbovej teplote, potom sa lisuje a balí. Takto sa vyrábajú nielen psie granule, ale aj pochúťky a paštéty.

 

FLEISCHSAFTGARUNG NA OCHRANU ZDRAVIA PSOV

Ako záruku kvality sme sa rozhodli poveriť spoločnosť TÜV SÜD ELAB (teraz ELAB Analytik GmbH), aby testovala našenaše krmivo pre psov pripravené s Fleischsaftgarung a zverejniť všetky parametre testov online, aby boli prístupné pre každého.

Ďalšie informácie sú k dispozícii na adrese: https: //www.elab-analytik.de/platinum/

Fleischsaftgarung vytvára špeciálne vlastnosti nášho krmiva pre psov:

  • Vysoká výživová hodnota krmiva
  • Nižší obsah sacharidov
  • Ľahko stráviteľné
  • Mäkká a šťavnatá konzistencia
  • Skutočná pochúťka pre vášho psa
  • Úroveň ľudskej stravy
  • V žalúdku nenapučiava


ŠŤASTNÝ A ZDRAVÝ ŽIVOT PSA

Výhody, ktoré zaznamenáte už niekoľko týždňov po tom, ako začnete svojmu psovi podávať PLATINUM.

Ľahké trávenie
Prírodné zloženie je určené na starostlivosť o pečeň, obličky a kostinie je zaťažené zložkami, ktoré nemajú pre psa žiadny význam.

Žiadne intolerancie ani alergie
PLATINUM je vďaka svojmu prirodzenému a zdravému zloženiu ľahko stráviteľné, takže intolerancie sú veľmi zriedkavé. Na metabolizmus nie je vyvíjaný tlak z nečistých zložiek, ktoré môžu spôsobiť nevysvetliteľné svrbenie alebo iné kožné problémy.

Menej "pochúťok"
Keďže PLATINUM je optimálne stráviteľné, psy nemajú vetry ani hnačku. Dokonca aj "pamlsky", ktoré po sebe zanechávajú, sú menšie a pevnejšie.

Viac svalovej hmoty
Vysokokvalitné bielkoviny z čerstvého mäsa okamžite stimulujú tvorbu novej svalovej hmoty.

Lesklá srsť
Výživné, za studena lisované oleje v krmive a prírodný pôvod našich surovín sa starajú o srsť vášho psa.

 

Kód 0004378

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko