Produkty mesiaca: MeatCrisp pre mačky so zľavou 5 %.  

Menu PLATINUM

Vytvorené14. 7. 2023

PLATINUM Menu pre psov

Ako rozpoznať kvalitu?PLATINUM Menu je dlhodobo jedným z najlepšie hodnotených produktov na trhu. Tajomstvom je poctivá receptúra a férový prístup.


PLATINUM Menu = kvalita na najvyššej úrovni

Viete, ako sa vytvára náš jedálny lístok? Naša príprava sa od konkurencie líši vďaka jedinečnej metóde. VPLATINUM si zakladáme na poctivých receptoch. Sme presvedčení, že pes už nie je vlk, ale člen rodiny, a preto si zaslúži jedlo, ktorého kvalita sa rovná kvalite ľudského jedla.

Ako sa zvyčajne pripravuje klasické mokré krmivo pre psov

Väčšina výrobcov nakupuje suroviny priemernej kvality, mieša ich, varí vo veľkých nádobách, mieša ich a ešte horúce plní do konzerv. Tento postup je najhospodárnejší, ale často si vyžaduje veľa ochucovadiel (najmä soli) a umelých prísad, aby bola výsledná kaša pre psov skutočne chutná a trvanlivá. Mnohé značky konzerv pre psov tiež v skutočnosti neobsahujú to, čo deklarujú na obale v zozname zložiek. Obličky chlpatých domácich miláčikov najviac trpia a kolabujú kvôli pridaným soliam, ak takéto krmivo dostávajú pravidelne. To vážne a dlhodobo ohrozuje ich zdravie.

Dávajte si pozor aj na "kompletné konzervy". Nezávislý nemecký test v roku 2015 ukázal, že 70 % konzerv ani zďaleka neobsahovalo "kompletné živiny " pre správny metabolizmus psa, alebo vôbec neuvádzalo dôležitý pomer vápnika a fosforu.

Jedli by sme platinové menu

My v spoločnostiPLATINUM považujeme našich štvornohých partnerov za plnohodnotných členov rodiny. Záleží nám na ich zdraví a nechceme im ublížiť nekvalitnými surovinami alebo postupmi. Na výrobu každého menu vyberáme prvotriedne suroviny v kvalite vhodnej na ľudskú spotrebu. Všetky suroviny nahrubo miešame a plníme do špeciálnych nádob Tetra Recard, ktoré dokážu dosiahnuť optimálnu teplotu rovnomerne v celom obsahu menu. Nemusíme pridávať žiadne dochucovadlá ani chemické konzervačné látky, pretože menu si zachováva svoju plnú a bohatú chuť v rovnakej kvalite. Táto metóda sa nazýva Fleischsaftgarung , t. j. varenie vo vlastnej šťave.

V čom je Platinum Menu iné?

V porovnaní so svojimi konkurentmi obsahuje Platinum Menu menej sacharidov, takže sú ľahšie stráviteľné a nepredstavujú takú hrozbu pre zuby v dôsledku tvorby zubného kameňa. Okrem toho si vďaka vareniu vo vlastnej šťave zachovávajú všetky výhodydôležité živiny, takže ich možno s čistým svedomím označiť za kompletnú potravinu.

Kvalita potvrdená certifikáciou TÜV

Aby sme dokázali, že naše postupy nie sú len marketingovým ťahom, požiadali sme v roku 2020 nezávislýinštitút TÜV o pravidelné kontroly sverejnými výsledkami. Ich testy preukázali, že Platinum menu skutočne obsahuje deklarované zložky v uvedenom množstve a spôsobe prípravy.varenia vo vlastnej šťave zabraňuje rastu baktérií a zárodkov vo výrobku. Nie je to len reklama, ale poctivý recept na maximálne zdravie vášho partnera. Váš pes si zaslúži platinu.

Kód 0004408

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko