Produkty mesiacaPlatinum Beef so zľavou 5 %.  

Kuracie mäso pre správny vývoj šteniat

Vytvorené19. 4. 2024

 

Tie chlpaté guľôčky by mohli byť modré ako obloha. Na správny rast však potrebujú vyváženú stravu plnú vitamínov a minerálov, ako je napríklad rad Puppy. Prečo je kuracie mäso pre chlpatých priateľov také dôležité?

Kura na dvore

Kuracie mäso je nevyhnutnou súčasťou psej stravy. Je diétne, chutné a ľahko dostupné. Okrem toho je nutrične bohaté na mnohé dôležité živiny - obsahuje 80 % bielkovín, fosfor, železo, horčík a ďalšie. Na druhejstrane v ňom nenájdetetakmer žiadne cukry ani tuky. Niektoré psy veľmi dobre vedia, aké prospešné môže byť kuracie mäso, takže ho jednoducho ulovia, keď sa objaví a majú príležitosť.

Môže byť kurča nebezpečné?

Kuracie mäso skrýva nástrahy najmä vsurovom stave. Kuracie mäso často obsahuje zárodky salmonely, kampylobaktera a je tiež nabité hormónmi rýchleho rastu. To všetko sa však pri varení stráca , takže varené kuracie mäso je úplne bezpečné. Mäso pripravené našou šetrnou metódou dokonca zostáva bohaté na vitamíny a minerály bez toho, aby bolo nebezpečné.

Šetrná príprava pre maximálnu chuť a zdravie

Jedlá pripravujeme metódou Fleischsaftgarung, ktorú vyvinuli špičkoví kuchári. Pri tomto procese sa krmivo varí s mäsovými šťavami, aby sa zachovalivšetkyživiny. K tomu pridávame za studena lisované oleje a bylinky. Žiadne konzervačné látky, žiadne chemické dochucovadlá, žiadna soľ. Krmivo si zachováva vysoký obsah vlhkosti a neodolateľnú chuť, takže mu neodolá ani ten najvyberavejší pes.

Strava by mala byť pestrá, šteňaťu podávajte granule a šteňacie menu. Granule balíme do špeciálnych obalov Tetra pack, v ktorých si dlho zachovávajú svoju šťavnatosť a maximálnu kvalitu.

 

 

 

Kód 0004731

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko