PRODUKT MESIACA: 5% zľava na PLATINUM 7DAYS MENU BOX.  

Boli sme na For Pets

Vytvorené19. 4. 2023

Boli sme na FOR PETS 2023! Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili náš stánok počas výstavy a prišli sa s nami porozprávať. Teraz sa pozrime na malé zhrnutie podujatia.

Pre všetkých milovníkov zvierat sa tento rok už po 13. raz otvorili brány veľtrhu FOR PETS na pražskom výstavisku v Letňanoch. Tento rok sme mali väčší stánok a snažili sme sa vytvoriť sprievodný program na každý deň.

Denná správa

Na našich sociálnych sieťach uverejňujeme obsah každý deň, aby vám nič neuniklo. Natočili sme vlog, spustili sme pre vás súťaže a Facebook a Instagram sme zásobili fotografiami z veľtrhu. Stále upravujeme video z podujatia, ktoré bude čoskoro k dispozícii na pozretie!

Veľvyslanci Marta Jandová a Honza Musil

Vo štvrtok k nám prišla Marta Jandová a spoločne sme oslávili narodeniny tejto skvelej speváčky. Predstavili sme tortu, zaspievali pieseň, podpísali pohľadnice a potom Marta vyžrebovala výhercu našej súťaže o 15 kg potravín. Natočili sme aj rozhovor o platinových potravinách, ktorý pre vás už pripravujeme. Bola to nádherná návšteva a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

 

 

V sobotu náš stánok navštívil Honza Musil. Vedeli ste, že Honza s nami spolupracuje už viac ako 10 rokov? Čas letí! Opäť sa podpisovali kartičky, fotilo sa a natáčal sa rozhovor, v ktorom sa vysvetľovalo, prečo bola spoločnosť Platinum jasnou voľbou. Honza nám priniesol aj darčeky, ktoré sme rozdávali formou súťaže na sociálnych sieťach. Našich ambasádorov si všimli mnohí z vás a sme radi, že ste sa nebáli zastaviť na fotku alebo chvíľku na rozhovor. Každé stretnutie s Honzom je pre nás zážitkom a tešíme sa na ďalšie.

Niečo pre každého

Každému, kto sa k nám na veľtrhu prišiel pozrieť, sme radi poradili, ako si najlepšie vybrať správne krmivo pre svojho psa alebo mačku. Pretože zdravie sa začína stravou a premýšľať o tom, čím kŕmite, je dôležitejšie, ako sa zdá. Každý deň bolo k dispozícii aj koleso šťastia o skvelé ceny. Nechýbala ani tipovacia súťaž a psíkovia mali vždy čo piť a jesť :).

Ešte raz vám všetkým ďakujeme za návštevu nášho stánku a uvidíme sa na ďalšej výstave.

 

 

Kód 0004336

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko