Produkty mesiaca: MeatCrisp pre mačky so zľavou 5 %.  

Vrecká s vôňou Earth Rated

Balenie sáčkov obsahuje 21 roliek po 15 sáčkoch s levanduľovou vôňou. Vrecká môžete používať samostatne alebo so zásobníkom Earth Rated. Vrecká je možné ľahko odtrhnúť, sú veľmi odolné, silné a úplne nepriepustné. Veľkosť: 33 x 22,9 cm Balenie: 315 ks
Vrecká s vôňou Earth Rated
produkt veľkosť balenia č. tovaru. cena
315 kssacek315
NSRV3150,62 EUR
120 kssacek120
NSRV1206,72 EUR
300 kssacek300
NSRV30013,68 EUR
Produkt nebol hodnotenýPridať hodnotenie
Vrecká s označením Earth Rated sú šetrné k životnému prostrediu. Vrecká môžete používať samostatne alebo so zásobníkom Earth Rated. Vrecká sa ľahko trhajú, sú veľmi odolné, pevné a úplne nepriepustné. Pre všetkých majiteľov psov, ktorí majú radi ekologické vrecká Earth Rated.
Veľkosť:
33 x 22,9 cm.
Balenie:
315 ks ( 21 roliek).
Vrecká sú šetrné k životnému prostrediu, obal výrobku a vnútorná papierová dutina sú vyrobené zrecyklovaného materiálu, polyetylénu, so špeciálnou prísadou EPI TDPA™ na zabezpečenie rozložiteľnosti.
Čo robí tieto tašky ekologickými?
Vrecká Earth Rated obsahujú špeciálnu zložku, ktorá spôsobuje, žena rozdiel odbežných plastových tašiek po určitom čase úplne rozpadnú. Celý výrobný proces sa riadi prísnymi ekologickými normami a prebytočný materiáll pri výrobe tašiek sa recykluje alebo opätovne používa pri ďalšej výrobe.
Aby sa zachovali požadované vlastnosti vrecúšok, dodržiavajte nasledujúce pravidlá:
- neskladujte vrecia Earth Rated na priamom slnečnom svetle alebo na vlhkých miestach
- Vrecká Earth Rated neskladujte dlhšie ako 1 rok po zakúpení
- ak máte doma zakúpených niekoľko balení, uistite sa, že ich používate postupne, počnúc najstaršími baleniami.
Plné vrecká na exkrementy dávajte do zmesového odpadu, nesplachujte ich ani ich nenechávajte voľne ležať.
VýrobceEarth Rated
Popis

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko