Vrecká s vôňou Earth Rated - 315 ks

Balenie sáčkov obsahuje 21 roliek po 15 sáčkoch s levanduľovou vôňou. Vrecká môžete používať samostatne alebo so zásobníkom Earth Rated. Vrecká je možné ľahko odtrhnúť, sú veľmi odolné, silné a úplne nepriepustné. Veľkosť: 33 x 22,9 cm Balenie: 315 ks
Vrecká s vôňou Earth Rated
17,41 EUR 14,39 EUR bez DPH
Skladom
Produkt nebol hodnotenýPridať hodnotenie

Vrecká Earth Rated sú šetrné k životnému prostrediu. Vrecká môžete používať samostatne alebo so zásobníkom Earth Rated. Vrecká je možné ľahko odtrhnúť, sú veľmi odolné, silné a úplne nepriepustné. Pre všetkých majiteľov psov, ktorí majú radi ekologické vrecká Earth Rated.

Veľkosť:

33 x 22,9 cm.

Balenie:

315 ks ( 21 rolí).

 

Vrecká sú šetrné k životnému prostrediu, obaly výrobkov a vnútorná papierová dutinka sú z recyklovaného materiálu, polyetylénu, so špeciálnou prímesou EPI TDPA™ kvôli rozložiteľnosti.

 

Čo robí tieto vrecká šetrné k životnému prostrediu?

Vrecká Earth Rated v sebe majú špeciálnu prísadu, ktorá spôsobuje, že sa na rozdiel od klasických igelitových vrecúšok po určitom čase úplne rozložia. Celá výroba sa riadi prísnymi ekologickými normami a prebytočný materiál pri výrobe sáčkov je znovu recyklovaný alebo znovu použitý v ďalšej výrobe.

 

Pre zachovanie požadovaných vlastností sáčkov, prosím, dodržujte nasledujúce pravidlá:

- neskladujte vrecká Earth Rated na priamom slnku alebo na vlhkých miestach

- neskladujte vrecká Earth Rated dlhšie ako 1 rok od zakúpenia

- ak máte doma zakúpených niekoľko balení, uistite sa, že ich využívate postupne, teda od najstarších balení

Plné vrecká s exkrementami dávajte do zmiešaného odpadu, nesplachujte ich ani ich nenechávajte voľne ležať.

VýrobceEarth Rated
Velikost balení315 ks
ProductImagesacek315
Popis

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej webovej lokality zdieľame s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. Partneri môžu tieto informácie kombinovať s inými informáciami, ktoré im poskytnete alebo ktoré získate v dôsledku používania ich služieb.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko