Program pre Chovateľov

Vážení chovatelia,

vlastníte chovateľskú stanicu a chcete svojim psom a odchovom dopriať jedno z najkvalitnejších krmív na trhu?

Značka krmiva Platinum Natural má za cieľ podporovať správnu výživu a starostlivosť o našich miláčikov. A najlepšie je začať u malých šteniatok.

K získaniu chovateľských cien nám pošlite potvrdenie o registrácií Vašej chovateľskej stanice a my Vám obratom pošleme prístupové údaje. Registrácii posílajte na email: info@lordhoff.sk

Okrem výhodných cien krmiva, poradenstva vo výžive a zliav na ostatné produkty Vám ponúkame tiež možnosť zadarmo získať štartovacie balíčky pre šteniatka.Aké sú podmienky pre získanie šteňacích balíčkov zadarmo? Aby sme mali istotu, že majiteľ šteňatá naozaj kŕmi naším krmivom, je potreba spolu so šteňacími balíčkami objednať krmivo pre šteňatá, ktorým budú šteniatka kŕmené od zoznámenia sa s granulami (medzi 3 a 4 týždňom veku) až do odberu. Vyhneme sa tak problémom, ktoré by nastali ak by šteniatka boli kŕmené do odstavenia iným typom krmiva a u nových majiteľov by potom mohli mať problémy spôsobené náhlou zmenou krmivá (hnačka, zvracanie, riedka stolica, nadúvanie).

Preto ako podmienku pre získanie šteňací balíčkov zadarmo stanovujeme minimálny odber granúl Platinum Natural Puppy. U malých plemien (do 10 kg váhy v dospelosti) je stanovený na objednávku 30 kg. U plemien väčších (nad 10 kg váhy v dospelosti) 60 kg krmiva. Šteňacie balíčky nezasielame samostatne ale s objednávkou.

 

Pre získanie balíčkov pre šteniatka zadarmo je potrebné:

- Zaregistrovať u nás svojou CHS na základe kópie registrácie CHS

- Zaslať nám prihlášku šteniat

- Splniť podmienku minimálnej objednávky granúl Platinum Natural Puppy, aby bolo doložené, že šteniatka sú do odstavenia kŕmené našimi granulami

- Následne vyplniť formulár s údajmi o nových majiteľoch

 

Každý balíček pre šteňa obsahuje:

- 1 x 1,5 kg krmiva Platinum Natural Puppy

- 1 x paštéta Platinum Natural Menu Puppy

- 1 x odmerka

- 1 x klip

- Vzorky krmív