AJ VLCI ŽERU PLATINUM!

vlci

PLATINUM je plnohodnotná výživa pre psy. Vyrábame každý kilogram minimálne z 1,27 kg čerstvého mäsa. Zloženie krmiva zodpovedá prirodzenému stravovaniu. Podobne ako divoká zver vlkov a divých psov. Dôkazom je používanie krmív PLATINUM známym filmovým kaskadérom a Z.H. v Maďarsku. My sme na publikovanie podobných vecí opatrní a túto senzačnú skutočnosť zverejňujeme až po niekoľkoročnej osobné výborné skúsenosti tohto výnimočného chovateľa, ktorý Platinum využíva predovšetkým v priebehu natáčania, kedy je logisticky ťažké zabezpečiť jeho vlkom čerstvé mäso. Vlci sú vždy aj po niekoľkých týždňoch natáčania vo výbornej kondicii.

A hlavne vlci majú pri striedaní čerstvej stravy s krmivami Platinum stále bezproblémové vyprázdňovanie, čo je pre krmivá Platinum tá najlepšia vizitka.

Zdôrazňujeme, že vlky sú, samozrejme, kŕmené najčastejšie surovým mäsom. Len pre zaujímavosť, podľa názoru opatrovateľov, päť zo siedmich vlkov preferuje kuraciu a dva skôr jahňaciu receptúru. Iberico dostáva len príležitostne.

Výrobný proces spoločnosti PLATINUM je úplne revolučný. Suroviny sa jemne spracujú a miešajú pri nízkych teplotách. Zmes mäsa sa ohrieva na maximálne 95 ° C na krátky čas. Hodnotné vitamíny a za studena lisované oleje a byliny sú primiešavané do mäsovej zmesi až v priebehu chladnúceho procesu pri cca 30 ° C. Výrobca tak uchováva ich prirodzenú prírodnú štruktúru, vďaka ktorej je zaistená ich vysoká vstrebateľnosť psím organizmom (až 96%). PLATINUM je pre všetky plemena veľmi dobre prijateľny. Vďaka výberu surovín a jemnému sušeniu zostáva proteín a chuť čerstvého mäsa.

U "tvrdých" suchých krmív sa počas "extrudácie" stráviteľnosť proteínov rapídne znižuje, cca na 60-70% a niektoré dôležité vitamíny sa úplne znehodnotí.

Nemecký výrobca vsádza na čerstvé suroviny, preto balí krmivo PLATINUM maximálne do 1,5 až 5kg pevných alu-fóliových vriec, kde si krmivo udržuje svoje špecifické aróma, čerstvosť a prirodzenú vlhkosť z mäsových štiav.

Krmivo PLATINUM je vhodné najmä pre psy náchylné k alergiim, pretože je pripravované výhradne z mäsa určeného pôvodne pre ľudskú spotrebu a geneticky nemodifikovaných surovín. Máme pozitívnu spätnú väzbu od chovateľov psov, najmä s problémami s kožou a problémami s vlasmi. Nie je zaručené, že platiny obsahujú sekundárnu farbu srsti. Naopak, odporúča sa pre svoje zloženie pre biele, čierne a šede plemená.